502 286 618     

✉ kontakt@taxipharm.pl       

Taxipharm sp. z o.o.
Sokoła 2B/1
60-644 Poznań

0

Coraz częściej spotykamy się z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości, które bezpośrednio związane są ze stylem życia jaki prowadzą.To w odpowiedzi na te problemy powstał niniejsza witryna, której celem jest przywrócenie optymalnego środowiska dla każdej komórki w naszym ciele.

Wierzymy, że każdy człowiek ma możliwość dokonania świadomego wyboru w jaki sposób należy dbać o swoje zdrowie. Jesteśmy przekonani o słuszności stosowania roślin i wykorzystywania ich w profilaktyce i leczeniu. Wierzymy w ich moc i wpływ na regenerację człowieka. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas może podnieść jakość życia i wydłużyć je na wiele długich lat.

Pomimo, że żyjemy w wschodniej części Europy przejęliśmy styl życia człowieka zachodu. Niestety wiele elementów tego życia wpływa negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego podjęliśmy wyzwanie zapoznania mieszkańców Polski i Europy z substancją o nazwie taksyfolina, która w sposób szczegółowy (zaczynając od komórki) do ogółu (wpływające na nasze samopoczucie i zdrowie) reguluje procesy zachodzące w naszym ciele.

Naszą ścieżką jest wykorzystanie dobrodziejstw natury. Niewiele pozostało na naszej planecie miejsc, gdzie to dziewicza natura dyktuje warunki Nam, a nie my jej. Siła i jej niesamowite właściwości. To nas intryguje. Jednym z takich miejsc jest Syberia, odległy rejon Rosji, który urzeka swoją surowością, jednocześnie jest w stanie tyle zaoferować człowiekowi. Nasze zainteresowania skierowane są również na funkcjonowanie organizmu z perspektywy komórki, najmniejszego a zarazem kluczowego elementu naszego ciała.

Kierujemy preparat do osób chcących zmniejszyć skutki niekorzystnego działania stresu oksydacyjnego. Preparat umożliwia ochronę komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi oraz dzięki witaminie C wpływa korzystnie na ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

W codziennym zabieganym życiu mało stwarzamy sobie sposobności do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Nawet jeżeli tego nie zauważamy to te procesy zachodzą.

Zapoznaj się z taksyfoliną z modrzewia dahurskiego >>>>>