502 286 618     

✉ kontakt@taxipharm.pl       

Taxipharm sp. z o.o.
Sokoła 2B/1
60-644 Poznań

0

Coraz częściej spotykamy się z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości, które bezpośrednio związane są ze stylem życia jaki prowadzą.To w odpowiedzi na te problemy powstał niniejsza witryna, której celem jest przywrócenie optymalnego środowiska dla każdej komórki w naszym ciele.

Wierzymy, że każdy człowiek ma możliwość dokonania świadomego wyboru w jaki sposób należy dbać o swoje zdrowie. Jesteśmy przekonani o słuszności stosowania roślin i wykorzystywania ich w profilaktyce i leczeniu. Wierzymy w ich moc i wpływ na regenerację człowieka. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas może podnieść jakość życia i wydłużyć je na wiele długich lat.

Pomimo, że żyjemy w wschodniej części Europy przejęliśmy styl życia człowieka zachodu. Niestety wiele elementów tego życia wpływa negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego podjęliśmy wyzwanie zapoznania mieszkańców Polski i Europy z bioaktywną substancją o nazwie taksyfolina, która w sposób szczegółowy (zaczynając od komórki) do ogółu (wpływające na nasze samopoczucie i zdrowie) reguluje procesy zachodzące w naszym ciele.

Naszą ścieżką jest wykorzystanie dobrodziejstw natury. Niewiele pozostało na naszej planecie miejsc, gdzie to dziewicza natura dyktuje warunki Nam, a nie my jej.  Siła i jej niesamowite właściwości. To nas intryguje. Jednym z takich miejsc jest Syberia, odległy rejon Rosji, który urzeka swoją surowością, jednocześnie jest w stanie tyle zaoferować człowiekowi. Nasze zainteresowania skierowane są również na funkcjonowanie organizmu z perspektywy komórki, najmniejszego a zarazem kluczowego elementu naszego ciała.

Jeśli należysz do tych ludzi, którzy lubią mieć pod pełną kontrolą każdy aspekt swojego życia, szczególnie zdrowie to mamy dla Ciebie rozwiązanie holistyczne, nowy produkt Taxivital.

Kierujemy preparat do osób z najczęstszymi problemami, które w znaczący sposób przyczyniają się do skrócenia wieku biologicznego i niekorzystnego samopoczucia. Są to nadciśnienie, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu powodujący m.in. miażdżycę, oraz choroby naczyniowo- sercowe, które są skutkiem niekorzystnego działania stresu oksydacyjnego. Preparat umożliwia ochronę komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, dzięki czemu ochrania organizm holistycznie przed chorobami. U osób stosujących Taxivital wydłuża się wiek biologiczny.

W codziennym zabieganym życiu mało stwarzamy sobie sposobności do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Nawet jeżeli tego nie zauważamy to te procesy zachodzą. Dopiero objawy w postaci nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy czy chorób serca dają nam znać jak nasz organizm postarzał się i jak dotkliwe potrafią być skutki stresu oksydacyjnego.

Zajrzyj teraz do paneli poświęconych jednostkom chorobowym oraz poznaj  bliżej taksyfolinę.Sprawdź dlaczego taksyfolina potrzebna jest Twojemu organizmowi.

.