Pytania i odpowiedzi

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

 

Dla kogo jest taksyfolina zawarta w Taxivital C?

Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą w znaczący i skuteczny sposób zmniejszyć negatywne oddziaływanie wolnych rodników tlenowych, które są przyczyna problemów zdrowotnych w tym cukrzycy, problemów układu krążenia (miażdżycy) wysokiego poziomu cholesterolu czy nadcisnienia. Stres oksydacyjny, który jest wynikiem działania wolnych rodników przyczynia się do uszkodzeń komórek i przyspiesza proces starzenia się organizmu. Perok­sydacja nienasyconych kwasów tłuszczowych w fosfolipidach i estrach cholesterolu, indukowana przez wolne rodniki tlenowe i ich reaktywne pochodne, prowadzi do uszkodzenia śródbłonka. Uszkodzenie śródbłonka zawsze indukuje proces zapal­ny, z czym związane jest uwalnianie mediatorów zapalenia. Prowadzi to do przewlekłego i długotrwałego procesu zmian miażdżycowych.

 

Stres oksydacyjny odgrywa więc istotną rolę w aktywacji komórek śródbłonka (adhezja i migracja monocytów), proliferacji i migracji komórek mięśni gładkich oraz fibroblastów (przerost ściany naczynia i zwężenie jego światła), a także jest odpowiedzialny za utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości. Istnieje również bliski związek między ADMA a procesem miażdżycowym.

 

Reaktywne formy tlenu nie tylko skracają okres półtrwania NO, ale także – reagując z lipidami i białkami – prowadzą do powstania wtórnych produktów wywołujących zmiany czynnościowe i strukturalne w naczyniu, których następstwem jest przyspieszony rozwój procesu miażdżycowego. W świetle powyższego, ingerencja w obronie antyoksydacyjnej ustroju w terapii nadciśnienia tętniczego jest w pełni uzasadniona.

U chorych na cukrzycę poziom uszkodzeń oksydacyjnych wzrasta wraz ze stopniem zaawansowania schorzenia. Stwierdzono, że stężenie glikowanej hemoglobiny, wskaźników lipidowych i nadtlenków lipidowych jest wyższe u osób chorych na cukrzycę niż u zdrowych i wzrasta po wystąpieniu mikroangiopatii. Podobnie wzrost uszkodzeń oksydacyjnych obserwowano u chorych na cukrzycę po wystąpieniu nefropatii. Zagrożeniu oksydacyjnemu w cukrzycy towarzyszą zmiany aktywności enzymów przeciwutleniających, głównie obniżenie tej aktywności.

 

 

 

Jak długo należy stosować suplement diety Taxivital C?

Optymalna dawka dla dorosłego człowieka wynosi 70 mg witaminy C i 100 mg taksyfoliny na dzień. W celu wytworzenia odpowiedniej dawki substancji w organizmie zaleca się stosowanie preparatu minimum 60 dni. Dalszy proces profilaktyczny zależy od indywidualnych preferencji oraz towarzyszących schorzeń. Więcej o tym jak zacząć kurację

 

 

Jaki jest termin przydatności suplementu diety Taxivital C?

2 lata od momentu produkcji

 

 

Czy suplement diety Taxivital C zawiera oryginalną rosyjską taksyfolinę?

Taksyfolina jest produkowana przez rosyjskie przedsiębiorstwo i sprowadzane do Polski. Obecnie tylko na terenie Federacji Rosyjskiej dokonywana jest produkcja taksyfoliny o czystości na poziomie 96-99%. Tajemnicą działania taksyfoliny jest sposób jej pozyskiwania. Skomplikowany i długotrwały proces jej otrzymania pozwala na otrzymanie najwyższej czystości na poziomie 96-99 %. Cały proces oparty jest o najnowocześniejszą technologię wspartą doświadczeniem wielu naukowców i laborantów. Dostawy surowca oparte są o ISO 9001:2008 w tym certyfikat HACCP, które wykazują spełnienie międzynarodowych wymagań dotyczących zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności oraz prac Laboratorium Analitycznego działającego zgodnie z wymaganiami normy państwowej Federacji Rosyjskiej GOST R ISO 17025-2006 (Międzynarodowa norma ISO/IEC 17025:2005). Ponadto surowiec jest okresowo badany przez niezależne laboratoria Advanced Botanical Consulting & Testing, Inc., Tustin, CA, USA i PhytoLab GmbH & Co, KG, Vestenbergsgreuth, w Niemczech w celu potwierdzenia najwyższej czystości taksifoliny i bezpieczeństwa jej stosowania w żywności. Produkt spełnia wymagania Sanitarno-Epidemiologiczne. Każdej partii towarzyszą świadectwa analizy i chromatogram. Taksyfolina zawarta w suplemencie diety Taxivital C pozyskiwana jest z modrzewia dahurskiego.

 

 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania suplementu diety Taxivital C?

Okres ciąży i laktacji, uczulenie na którykolwiek ze składników zawarty w preparacie. Z uwagi na zawartość witamniy C nie zaleca się stosowanie u osób ze stwierdzoną kamicą nerkową.

 

 

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat taksyfoliny?

Do każdego opakowania załączona jest ulotka informacyjna zawierająca skład, sposób dawkowania oraz informacje dotyczące suplementu diety. Ponadto można skorzystać z informacji zawartych w zakładce O taksyfolinie lub wykonać połączenie telefoniczne do Konsultanta, który udzieli odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. tel. 502 286 618.

 

 

Co to jest ORAC ?

ORAC jest to zdolność pochłaniania reaktywnych form tlenu przez przeciwutleniacze- pojemność antyutleniająca lub pojemność antyoksydacyjna-w próbkach biologicznych. Taksyfolina ma najwyższy poziom ORAChydro (oxygen radical absorbance capacity) 32,744 μmole TE/g ze wszystkich poznanych jak do tej pory antyoksydantów co oznacza, że ma bardzo wysokim potencjał antyoksydacyjny, który wpływa na kondycję każdej komórki w ciele oraz redukcję wolnych rodników odpowiedzialnych za proces inicjacji wielu chorób.

Wykazuje większy potencjał przeciwutleniający niż luteolina, kemferol, rutyna, hesperydyna czy astaksantyna. W połączeniu z witaminą C działa synergistycznie co oznacza, że po zaaplikowaniu ich razem, przynoszą bardzo silne efekty.

 

 

Co zyskuję kupując pakiety?

Pakiety wydłużają okres stosowania taksyfoliny z modrzewia dahurskiego, dzięki czemu w Twoim organizmie może ona dłużej popracować nad poprawą zdrowia i samopoczucia. Jeśli organizm jest starszy lub częściej narażony na stres, złe odżywianie i zanieczyszczenie środowiska trudniej jest mu walczyć z nadmiarem wolnych rodników i liczba przeciwutleniaczy produkowanych przez organizm zmniejsza się. Prowadzi to do zakłócenia równowagi organizmu, a tym samym do zwiększonej podatności na choroby.

Pakiet 4 sztuk to aż 120 dni regularnego dostarczania substancji dzięki czemu taksyfolina z modrzewia dahurskiego inhibituje wiele rodzajów wolnych rodników.

Kupując ten pakiet oszczędzasz aż 80zł.

Idealne rozwiązanie dla par, małżeństw, rodzin które chcą w tym samym czasie stosować kurację. Sprawdzi się również dla osób zabieganych i zapracowanych, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Chcę zobaczyć

 

Pakiet 2 sztuk to 60 dni kuracji. Jest to optymalny okres stosowania aby zaobserwować pierwsze pozytywne odczucia np. zmniejszone szumy w uszach, cieplejsze nogi spowodowane lepszym krążenie nóg, zwiększoną koncentrację,lepsze samopoczucie.

Kupując ten pakiet oszczędzasz 20zł. Chcę zobaczyć

 

 

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Zamówienia przyjmowane są codziennie natomiast wysyłka realizowana jest od poniedziałku do piątku. Wysyłka towaru następuje bezpośrednio po złożeniu zamówienia (pobranie) lub po wpłynięciu pieniędzy za towar (przedpłata). Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia.

Przewidywany czas dostarczenia: Kurier DPD do max. 1-3 dni roboczych (w zależności od formy płatności), Poczta Polska 3-4 dni robocze (w zależności od formy płatności).

 

Czy można anulować zamówienie?

Możliwość anulowania zamówienia istnieje tylko do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie przesłania go na wskazany adres anulowanie jest niemożliwe. W celu anulowania zamówienia skontaktuj się jak najszybciej z obsługą Sklepu drogą mailową lub telefoniczną.

 

Czy mogę zwrócić towar?

Od naszej firmy otrzymacie Państwo dowód zapłaty w postaci paragonu lub faktury VAT na jej podstawie przysługuje możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (pod warunkiem że produkt nie został uszkodzony oraz używany) bez podania przyczyny. Produkt należy odesłać na własny koszt. W przypadku dokonania wpłaty zwrot pieniędzy nastąpi natychmiast po otrzymaniu zwrotu towaru.

 

Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Po złożeniu zamówienia następuje automatyczna wysyłka wiadomości e-mail z potwierdzeniem jego złożenia. Następnie zamówienie po zaksięgowaniu wpłaty następuje realizacja zamówienia. W zależności od formy wpłaty ( wpłata na konto, PayU, PayPal, za pobraniem) jest ona starannie pakowana i wysyłana na podany adres wysyłkowy.

 

Czy otrzymam fakturę za zakupy?

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT. Prosimy o informację w tej sprawie podczas procesu składaniu zamówienia ( "Proszę o załączenie faktury VAT")

 

Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście?

Taxipharm.eu prowadzi jedynie sprzedaż wysyłką, dlatego nie umożliwiamy odbioru osobistego zamówionego towaru. Skupiliśmy się na owocnych negocjacjach cenowych z jedną z najlepszych firm kurierskich na polskim rynku. Efekt jest taki, że otrzymują Państwo zamówione produkty szybko i pewnie, prosto do domu lub firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl