O firmie

Plaridum jest polską firmą oferującą suplementy diety na bazie ultra czystej taksyfoliny (dihydrokwercytyny) z wyciągu z modrzewia dahurskiego.

Taksyfolina jest silnym antyoksydantem wpływającym na kondycję wszystkich komórek w ludzkim ciele.

Oferujemy Państwu preparat, który będzie wspomagał profilaktykę zdrowotną w celu zmniejszenia negatywnego oddziaływania stresu oksydacyjnego.


Co to oznacza:


 

Taxivital C jest bezpiecznym preparatem, który nie wykazuje toksyczności. Zalecany jest do uzupełnienia braków antyoksydantów w diecie oraz do zmniejszenia procesów oksydacyjnych i ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Maksymalny dopuszczalny poziom zawartości taksyfoliny zapewnia, że prawidłowe stosowanie suplementu diety, zgodnie z informacją umieszczoną na opakowaniu, jest bezpieczne dla zdrowia człowieka.

Dostosowany jest do obowiązujących przepisów europejskich i krajowych. Jego główny składnik- taksyfolina (dihydrokwercetyna zwana potocznie witaminą p bajkalską) został poddany wieloletniej analizie przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności ) i zatwierdzony przez Parlament Europejski a także przez Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie, który jest organem, który m.in. sprawdza i zatwierdza bezpieczeństwo wprowadzonych na polski rynek suplementów diety oraz pozostałej żywności.

Stosowanie składników roślinnych w suplementacji diety jest popularnym tematem licznych spotkań i konferencji naukowych, jak również szerokiej dyskusji w internecie dlatego tym bardziej w pierwszej kolejności przy wyborze preparatów zaleca się sprawdzenie bezpieczeństwa jego stosowania.


 

Jako podmiot wprowadzający Taxivital C dla polskich i europejskich Użytkowników zależało nam na :

 

  • Bezpieczeństwie stosowania taksyfoliny, czyli spełnieniu wszelkich wymagań prawnych i sanitarnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości,
  • Jakości surowca, czyli wysokiej czystości w maksymalnej dawce,
  • Zadowoleniu Użytkowników. Dzięki uznaniu wielu tysięcy osób jesteśmy z Wami od ponad 9 lat!
  • Wykorzystaniu naturalnych substancji. Preparat stosowany jest do profilaktyki przeciwstarzeniowej tj. zachowania najlepszej kondycji komórek, które wraz z wiekiem czeka wiele wyzwań, w szczególności przy wzrastającym stresie oksydacyjnym.

Coraz częściej spotykamy się z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości, które bezpośrednio związane są ze stylem życia jaki prowadzą. To w odpowiedzi na te problemy powstał niniejsza witryna, której celem jest przywrócenie optymalnego środowiska dla każdej komórki w naszym ciele.

Wierzymy, że każdy człowiek ma możliwość dokonania świadomego wyboru w jaki sposób należy dbać o swoje zdrowie. Jesteśmy przekonani o słuszności stosowania roślin i wykorzystywania ich w profilaktyce i leczeniu. Wierzymy w ich moc i wpływ na regenerację człowieka. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas może podnieść jakość życia i wydłużyć je na wiele długich lat.

Pomimo, że żyjemy w wschodniej części Europy przejęliśmy styl życia człowieka zachodu. Niestety wiele elementów tego życia wpływa negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego podjęliśmy wyzwanie zapoznania mieszkańców Polski i Europy z substancją o nazwie taksyfolina, która w sposób szczegółowy (zaczynając od komórki) do ogółu (wpływające na nasze samopoczucie i zdrowie) reguluje procesy zachodzące w naszym ciele.

Naszą ścieżką jest wykorzystanie dobrodziejstw natury. Niewiele pozostało na naszej planecie miejsc, gdzie to dziewicza natura dyktuje warunki Nam, a nie my jej. Siła i jej niesamowite właściwości. To nas intryguje. Jednym z takich miejsc jest Syberia, odległy rejon Rosji, który urzeka swoją surowością, jednocześnie jest w stanie tyle zaoferować człowiekowi. Nasze zainteresowania skierowane są również na funkcjonowanie organizmu z perspektywy komórki, najmniejszego a zarazem kluczowego elementu naszego ciała.

Kierujemy preparat do osób chcących zmniejszyć skutki niekorzystnego działania stresu oksydacyjnego. Preparat umożliwia ochronę komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi oraz dzięki witaminie C wpływa korzystnie na ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

W codziennym zabieganym życiu mało stwarzamy sobie sposobności do poprawy naszego zdrowia i samopoczucia. Nawet jeżeli tego nie zauważamy to te procesy zachodzą.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl